SPONSORZYberry good


Każdy chce by jego dzieci dobrze się rozwijały. Potrzeba do tego dwóch rzeczy. Zdrowych nawyków żywieniowych i ich wiary we własne możliwości. Czujemy to jako plantatorzy i jako rodzice. Dlatego kibicujemy Wam i pomożemy wystartować.

Z przekonaniem wspieramy kreatywny klimat bo sprawił, że wygrywamy z konkurencją na całym świecie. Stawiamy na pozytywną motywację. Nasza marka przypomina rodzicom, by przyłapywać dzieciaki na czymś dobrym. Na tym, że jest bardzo dobrze (Very Good), że świetnie grałeś. Jesteś super!

Podczas turnieju dostarczymy dzieciakom świeżych borówek, pierwszych w tym roku z najlepszych polskich plantacji.

Więcej o nas na www.polishberry.pl


27 porcji


Restauracja 27 Porcji to zdrowa kuchnia i menu pełne sezonowych produktów najwyższej jakości. Aleja Kasztanowa 1, 300 metrów od szkoły, w której rozgrywany jest Turniej.

Dostarczymy dzieciom duży wybór zdrowych przekąsek, tak by nie zabrakło im energii. Wspieramy ten projekt z pełną świadomością, że gra idzie o ich odwagę i otwartość. Otwartości na nowe smaki, nowe połączenia i kompozycje. Trzeba tego uczyć od małego bo zmiana nawyków, zwłaszcza nawyków żywionych to potem rzecz bardzo trudna.

Zajmujemy się edukacją kulinarną dzieci i młodzieży od dawna. Promujemy zasady zdrowego odżywania i pomysły dla rodziców by „coś dobrego” nie oznaczało słodyczy. W tym celu założyliśmy nawet Fundację. Zapraszamy!

Więcej na www.27porcji.pl


RISE


Odwaga to słowo, które sprawiło, że jesteśmy z Wami.
Warto współdziałać by wzmacniać pewność siebie najmłodszych. My zajmujemy się coworkingiem. Tworzymy warunki do tego by odważni ludzie spotykali się i współpracowali. W którymś momencie szukają oni przestrzeni do pracy, dobrego adresu, sali konferencyjnej, obsługi sekretarskiej i księgowej. Ale punktem wyjścia jest odwaga. Tego się nie da obejść. To jest warunek konieczny. Bez niej nie byłby tych wszystkich co-worków, zadaniowych zespołów, projektów i firm.

Więcej na www.rise.com.pl


Akademia Aktywnych i Kreatywnych


Zabawa jest wrodzoną umiejętnością człowieka. To podążanie za ciekawością, za wyobraźnią. Zabawa to niewyczerpany zasób doświadczeń sensorycznych, społecznych i intelektualnych. Zabawa to też robienie błędów, to praca nad psychiką, nad wiarą w siebie, to aktywność, w której budują się fundamenty przyszłych sukcesów. Wierzymy w naukę poprzez zabawę. Coś o tym wiemy. Dlatego chętnie wspieramy inicjatywy takie jak WOLA OPEN. Do zobaczenia!

Więcej na www.aak.edu.pl


Dom & Kwiaty


Dom i Kwiaty to magiczne miejsce przy Parku Decjusza, tuż przy restauracji Portobello. Obok kwiatów i bukietów, jest tu wszystko, co pozwala zbudować klimat wnętrza, aranżować nasze stoły i salony. To też miejsce przyjazne dzieciom. Organizujemy cykliczne warsztaty, na których uczymy się wspólnie rozwijać zdolności manualne, kreatywność
i samego obchodzenia się z kwiatami.

Wspieramy projekt WOLA OPEN wierząc, że poczucie piękna i estetyki kształtuje się w nas od małego. Wrażliwość na piękno i harmonię to cecha, z którą warto wkroczyć w dorosłość. Cieszy nas każda forma pielęgnowania kreatywności dzieci, zwłaszcza tych z sąsiedztwa – Woli Justowskiej.

Więcej ma www.domikwiaty.pl


SuperSpecjalista


Wspieramy projekt bo cenimy kreatywne myślenie. Jest podstawą działania i szybkiej reakcji.

Mam osobisty sentyment do szachów, ale też znam wielu ludzi, których ta przygoda w młodości ukształtowała. Nie ma szachów bez zaangażowania, strategii działania, pomysłu na zwycięstwo, konsekwencji. I to się w życiu przydaje. Nawet tak dosłownie kiedy trzeba zrozumieć, jak działa konkurencja i przewidzieć jej ruchy. Polecamy naukę przez zabawę!

Więcej o nas na www.superspecjalista.pl